Nasze usługi:

Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się jak skutecznie dbać o swoje zdrowie
Indywidualne, innowacyjne metody diagnostytki i terapii energetycznej z wykorzystaniem zewnętrznego i wewnętrznego spektrum częstotliwości badanego organizmu.

Rejestracja

Zgromadź w jednym miejscu informacje dotyczące twojego zdrowia!
- Darmowa rejestracja
- Bezpieczeństwo i prywatność
- Intuicyjny i łatwy w obsłudze

Kartoteka Pacjenta

Wszystkie informacje o zdrowiu w jednym miejscu
- Łatwy dostęp z każdego miejsca
- Bezpieczne miejsce przechowywania informacji
- Dostęp on-line 24h przez 7dni

Panel pacjenta

Zaloguj

Stwardnienie rozsiane

 

Medycyna energoinformacyjna  jako uzupełnienie medycyny klasycznej proponuje swoje rozwiązania teorii falowej w  diagnozowaniu SM  i usuwania przyczyn je powodujących. Diagnoza oparta jest na wegetatywnym rezonansowym teście organizmu, poparta diagnozą falową z określonymi  częstotliwościami przenoszonymi poprzez zmienne pole magnetyczne i  daje najwyższą dokładność i w najkrótszym czasie (ok.  30 min ) o tym, że w organizmie badanej osoby jest SM czy też nie. Problem przyczyn to jest już sprawa indywidualna i bardzo zmienna. Z praktyki działalności naszej wynika, że często SM mylone jest w diagnozach z reumatyzmem, z reumatoidalnym zapaleniem stawów, boreliozą, rwą kulszową, czy też w ogóle nie jest rozpoznawane. Szczególnie jeśli dotyczy to SLA -stwardnienie zanikowe boczne. 

Medycyna energoinformacyjna pozwala na wykrycie we wczesnym stadium SM, a co za tym idzie, istnieje możliwość szybszemu przeciwdziałaniu schorzeniu. Metoda falowa jest na dzień dzisiejszy najnowocześniejszą, najszybszą i najskuteczniejszą metodą w walce z zaburzeniami organizmu.Opiera się głównie na przywróceniu równowagi energetycznej w organizmie.Równowaga energetyczna to uporządkowany przepływ informacji pomiędzy wszystkimi składowymi organizmu a układ nerwowy jest tym elementem, który odpowiada za przepływ tej informacji. W związku z tym, iż każdy organizm człowieka jest niepowtarzalny, a objawy i rozwój schorzenia w danych organizmach różny, to trudno mówić o ustalonych wariantach czy też algorytmach działań.Do każdego organizmu jest indywidualne podejście, indywidualna terapia regulacyjna.

Czas przywrócenia równowagi energetycznej jest różny, zależny od stanu organizmu. Właśnie ta niekonwencjonalna metoda, niepowtarzalne podejście z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie medycyny energoinformacyjnej jest skierowana do tych osób, które nie widzą efektów poprawy własnego zdrowia i są otwarci na nowe niekonwencjonalne metody terapii.

 

 Jeżeli czujesz ,ze masz objawy podobną do SM,leczysz się na inne choroby bez efektów-przyjdz do nas i sprawdz czy przyczyną nie jest choroba SM.

Szczególnie zwróć uwagę na bolące duże stawy (kolano, bark,biodro, nadgarstek,stopy),słabość kończyn dolnych,drętwienie, bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym (często promieniujące w dół lub na powierzchnię wątroby), zaburzenia wzroku, silne bóle głowy,zawroty głowy,nasilone zmęczenie, problem z układem krwionośnym - szczególnie ze zmianą płytkowości krwi.

 

U nas wykryjesz ją dużo wcześniej niż w konwencjonalny sposób, co pozwoli na szybszą terapię.

Nie zwlekaj! Zadzwoń, aby się umówić na wizytę telefon (25) 644 02 21    lub     530 033 632  

Najprawdopodobnie jest to najbardziej skuteczna metoda na świecie, jedyna taka w Polsce.

 

Zapraszamy

 


 

Aktualności

NOWY SYSTEM ODMŁADZAJĄCY TWOJE CIAŁO I UMYSŁ / 07.11.2014

Innowacyjny, niespotykany nigdzie indziej, unikatowy w skali światowej, dający 100% satysfakcji u wszystkich z...

Nowe podejście do leczenia wad i zaburzeń wzroku. / 25.09.2015

Nowe podejście do leczenia wad i zaburzeń wzroku.  

Stwardnienie Rozsiane (SM)- nowe skuteczne podejście / 07.02.2013

Najnowsze metody diagnozy i terapii.

BORELIOZA / 19.10.2012

 Najskuteczniejsza metoda w Polsce!

Nietrzymanie Moczu - Moczenie Nocne. / 07.02.2013

Naturalnie, skutecznie, bezinwazyjnie.  Warto wiedzieć

1. Dr Rath - kartel farmaceutyczny 2. Pasożyty wewnątrz nas... 3. Medycyna jakiej nie znacie- Wielka Farmacja 4. Medycyna komórkowa. Choroba sercowo-naczyniowa 5. Medycyna komórkowa. Choroba nowotworowa.
Copyright © 2010 Vita-medica.com